„Wróblewski, Figurski” Adwokacka Spółka Partnerska w Łodzi…

 

…zapewnia profesjonalną pomoc prawną na najwyższym poziomie w prowadzeniu cywilnych, administracyjnych i karnych spraw sądowych oraz w negocjacjach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, reprezentując naszych Klientów na wszystkich etapach postępowań, poczynając od negocjacji ugodowych i przygotowania sprawy, poprzez prowadzenie sprawy przed sądami, a skończywszy na egzekucji orzeczeń. Z sukcesem reprezentowaliśmy w postępowaniach wiele polskich i zagranicznych firm. Nasza praktyka obejmuje między innymi zastępstwo procesowe w sprawach gospodarczych, cywilnych i administracyjnych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym, Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym, a także przed sądami polubownymi i arbitrażowymi. Mając świadomość, że postępowania przed sądami są ostateczną drogą ochrony interesów firm, zajmujemy się również prowadzeniem negocjacji przedprocesowych mających na celu osiągnięcie rezultatu bez kierowania sprawy na drogę sądową.

Nasza kancelaria adwokacka świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Świadczymy specjalistyczne doradztwo, m.in. w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa spółek. Oferujemy bieżące doradztwo podatkowe w prowadzeniu działalności gospodarczej, mające na celu rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie prowadzonej przez Klientów działalności gospodarczej. Świadczymy pomoc i doradztwo w relacjach z organami podatkowymi podczas kontroli podatkowych, kontroli skarbowych oraz postępowań podatkowych.

Doradzamy w zakresie odpowiedzialności członków zarządu spółek, fundacji, stowarzyszeń, osób trzecich w tym członków rodziny za zobowiązania podatkowe.

Doświadczenie prawników zdobyte w wiodących kancelariach prawnych pozwala zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Nasi Klienci cenią umiejętność rozwiązywania przez nas problemów prawnych, znajomość polskich realiów gospodarczych oraz indywidualne podejście. Kancelaria prawna wprowadza nowatorskie rozwiązania prawne oraz podatkowe, aby nadążyć za dynamicznie zmieniającymi się warunkami rynkowymi.

Jeżeli potrzebujesz dobrego i skutecznego adwokata skontaktuj się z nami.